10 augustus 2014
We hebben 240 onderleggers opgestuurd naar Marjo voor de gehandicapte Damijan. Marjo was erg blij met de onderleggers. Het is zo belangrijk voor hem dat hij droog en schoon blijft. Zo voelt hij zich veel en veel beter!!!

25 juni 2014
Lieve Maarten en Jannie, hartelijk dank, ook namens Marjo voor jullie donatie voor hooi voor de dieren van de Ezelbrug.We zijn er ontzettend blij mee! Marjo heeft het zo hard nodig. Echt geweldig!! We hopen dat er nog meer mensen een bijdrage willen doen. Alvast bedankt!!!

10 juni 2014
Ook hebben we nog een dringende oproep van Marjo gekregen voor hooi en stro. Marjo is nog steeds dringend op zoek naar mensen die een donatie willen doen voor hooi en stro. Het begint nu erg zorgelijk te worden, want straks hebben de dieren niet genoeg te eten. En dat kan natuurlijk niet de bedoeling zijn. Wil jij Marjo graag helpen met een donatie, dat kan op onze dierenrekening IBAN Code: NL25INGB0001610449 
t.n.v. R.M. Hoffman en/of P. Houtman te Den Haag, ovv hooi Ezelbrug. We duimen heel hard dat Marjo genoeg donaties krijgt om genoeg hooi en stro voor de dieren te kopen.
Alvast ook namens Marjo en de dieren heel hartelijk dank!!!

We hebben goed nieuws gekregen van Marjo dat Phaedra geadopteerd is door lieve mensen in Duitsland. Zij hebben al eerder paarden gered. Phaedra krijgt een mooie toekomst met andere paarden. We wensen Phaedra veel geluk in haar nieuwe leven. Voor Marjo was het natuurlijk erg moeilijk haar te laten gaan, maar ze blij voor Phaedra dat ze goede plek gevonden heeft.

5 mei 2014
Leuk nieuws van Marjo, zij is dierenvriend van de week geworden in de Telegraaf. Marjo heeft dringend donaties nodig om hooi en stro te kopen voor de dieren. We hopen dat veel mensen haar kunnen helpen. Alvast hartelijk dank, ook namens Marjo.

27 april 2014
Vandaag kregen we het trieste bericht van Marjo dat Hobo overleden is. Afgelopen donderdag ontdekte ze een bult onder zijn keel. Het bleek een kwaadaardige tumor te zijn die op zijn strottenhoofd zat. Het enige wat de dierenarts kon doen is hem rustig in te laten slapen. Een klein geluk dat Hobo niet op straat gestorven is, maar dat Marjo hem een waardig afscheid heeft kunnen geven. 
Marjo en wij zijn zeer verdrietig dat Hobo er niet meer is. Rust zacht, lieve Hobo, we zullen je nooit vergeten.

Beste mensen,Vanmiddag heb ik vrij onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve Hobo. Afgelopen donderdag ontdekte ik een knobbel in zijn keel.Het bleek een kwaadaardige en zeer snel groeiende tumor te zijn. Vanochtend ging het vrij aardig met Hobo en hij heeft zelfs nog gespeeld. Echter vanmiddag kreeg hij het erg benauwd. De dierenarts kon niks anders meer voor hem doen,dan hem in te laten slapen. Een ongekend verlies. Rust zacht mijn lieve Hobo, vriendelijke groet, Marjo

 
 
6 april 2014
De Ezelbrug heeft een nieuwe website zie: https://ezelbrug.webnode.nl/ Op deze website kan je updates, nieuws en acties lezen over de dieren van de Ezelbrug. Neem snel een kijkje!!
OPROEP!! De dieren van de Ezelbrug hebben weer hooi en stro nodig. Het hooi is heel erg duur geworden. Marjo kan van een buurman balen hooi krijgen voor €20,-. Dat is natuurlijk geweldig, maar Marjo moet er wel snel bij zijn en daarom is zij op zoek naar 10 mensen die €20,- willen doneren voor een baal hooi! Wil je een één of meerdere balen hooi doneren, dan kan dit op onze rekening: IBAN Code: NL25INGB0001610449,
tnv. R.M. Hoffman/P. Houtman in Den Haag.
Ook namens Marjo, alvast hartelijk dank voor jullie steun. We hopen dat Marjo snel 10 balen hooi kan kopen!

20 maart 2014
Wij willen Carla, Maarten en Jannie heel erg bedanken voor hun donatie voor de Ezelbrug. De donaties willen we graag gebruiken voor de zieken ezel Móniká! Zij is al een hele tijd heel erg ziek en knapt maar niet op. Marjo vertelde dat ze een andere hoefsmid heeft laten komen voor de ezels. Tot haar grote ontsteltenis is ontdekt waarom Móniká zo ziek blijft. Ze blijkt in haar hoef een enorm gat te hebben tot in het bot. Dus onder de hoefzool, was niet zichtbaar. De dierenarts is al geweest en ze heeft pijnstillers gekregen. Monika heeft al die tijd vreselijke pijnen gehad. Afschuwelijk!!! We hopen dat ze snel weer beter wordt en straks weer pijnloos kan lopen. We hopen dat er nog meer mensen een donatie voor haar willen doen, zodat ze de goede zorgen en de juiste behandeling kan krijgen!! We kunnen haar niet in de steek laten, wil je een bijdrage doen dan kan dat op onze dierenrekening ING Bank NL25INGB0001610449
t.n.v. R.M. Hoffman en/of P. Houtman te ‘s Gravenhage. Alvast hartelijk dank voor jullie steun!!!
 
 

 

7 maart 2014
We hebben €200,- overgemaakt naar Marjo voor het herstel van de ezellin Móniká! De toestand van Móniká is erg zorgelijk. Ze heeft minder pijn door de pijnstillers, maar kreupelt enorm. De pijn is niet helemaal weg, helaas. Wat wel iets veranderd is, is haar manier van lopen. Voor de behandeling van de hoefsmid, leek het alsof ze op eieren liep, ze tilde haar benen raar hoog op. Nu loopt ze niet meer zo, maar wel heel erg kreupel aan twee benen. Waarschijnlijk moeten er ook nog röntgenfoto's gemaakt worden. De hoefsmid zal deze week weer terugkomen om te kijken hoe het met haar gaat en hoe het verder moet. We hopen dat Móniká straks weer pijnvrij kan lopen!
 
Wij en Marjo willen Maarten en Jannie, Carla, Peter en Karin hartelijk bedanken voor hun steun voor Móniká! 
We hopen dat er nog mensen een donatie voor haar willen doen, want ze heeft nog een lange weg te gaan.
Alvast hartelijk bedankt!

Hieronder een nieuwsbrief van de Ezelbrug. Blijf aub de dieren helpen op de Ezelbrug met een donatie, want de voorraden beginnen op te raken en we kunnen de dieren niet aan hun lot overlaten.
 
Langzaam, maar zeker begint het weer lente te worden en de dieren en ik beginnen onze draai weer te vinden, na de moeilijke periode van de afgelopen maanden. En er wordt hard gewerkt aan de voorbereidingen voor aankomende zomer. De pipowagen is klaar voor de verhuur. Ook meewerkgasten zijn meer dan welkom! De inkomsten van de pipowagen zullen gebruikt worden voor de dieren van Ezelbug en om meer dieren in nood te kunnen helpen. Voor wie een leuke vakantie wil hebben en hiermee Ezelbrug wil steunen: https://pipowagen-hongarije.blogspot.hu
 
Voor de dieren op en om Ezelbrug ben ik dringend op zoek naar hulp voor de aankoop van voer, vlooienmiddelen, ontwormingsmiddelen, hooi en stro enz. Ik hoop dat er mensen zijn die hiervoor een donatie willen geven,want de voorraad begint aardig op te raken. Verder heeft Damijan weer dekens nodig,bij voorkeur wollen dekens, i.v.m. doorligplekken. Mocht iemand nog oude dekens over hebben, dan hoor ik dat natuurlijk heel graag! Degene die gedoneerd hebben en hebben geholpen, heel hartelijk bedankt!! Wegens de enorme onkosten van de afgelopen tijd, zit ik in een situatie waarbij het eigenlijk niet mogelijk is momenteel, om alle dieren te houden. Er is dan ook besloten om een aantal dieren die daar geschikt voor zijn te herplaatsen. Natuurlijk is dat voor mij persoonlijk een droevige zaak. Echter, de dieren te kort doen past niet binnen de doelstelling van Ezelbrug. En ik hoop nog steeds een weg te vinden, zodat de dieren die zo gehecht zijn aan hun plekje hier toch op Ezelbrug kunnen blijven wonen. Wat zou dat fijn zijn!Wie Ezelbrug wil steunen: M.Bruijnes, Rabo 312508786 Of kom als gast of meewerkgast naar Ezelbrug voor een geweldig mooie vakantie! Alvast hartelijk bedankt namens de bewoners van Ezelbrug.   vriendelijke groet, Marjo

februari 2014
Vorige week hebben we weer 300 onderleggers voor Damijan naar Marjo gestuurd! Voor Damijan is het erg belangrijk, omdat hij verlamd is, goed schoon gehouden kan worden. Marjo was er erg blij met de onderleggers.

3 februari 2014 
Marjo en wij willen Joke, Maarten en Jannie, Riet en Dirk hartelijk bedanken voor hun geweldige steun voor de paarden. We hebben al een fantastisch bedrag van €300,- naar Marjo over kunnen maken.
Lieve dierenvrienden, we zijn ontzettend blij met jullie hulp!! Jullie maken het verschil!!
We blijven natuurlijk hopen dat er nog meer mensen een centje willen bijdragen! 
Want de nachtmerrie houdt niet op en jullie hulp is nog steeds hard nodig!! Alvast bedankt!

1 februari 2014
 
Nogmaals AN URGENT CRY FOR HELP voor de dieren van Marjo op de Ezelbrug. Het laatste nieuws is dat haar laatste 2 paarden ook niet in orde zijn!! De nachtmerrie wordt groter en groter!! De dierenarts wil het hooi en stro laten onderzoeken door een labaratorium op vergif, ook wil hij de paarden laten testen op het dodelijk West Nile virus! De afgelopen week heeft Marjo hele hoge da kosten gehad en zij kan deze onderzoeken en de da kosten dan ook niet betalen. Het is verdorrie altijd weer dat geldgebrek!!
Old Jack lag nog steeds aan de weg vanaf afgelopen vrijdag! Ze zouden hem gisteren ophalen, maar dat is niet gebeurd. Hopelijk zijn ze vandaag wel komen opdagen! Het moet een afschuwelijk gezicht zijn voor Marjo om hem zo dagen te zien liggen! Zo vreselijk triest!!
In Hongarije gaan dingen anders en ze gaan helaas op een hele andere manier met dieren om.
We voelen ons machteloos, gefrustreerd, verdrietig omdat wij haar en de dieren niet kunnen helpen, zoals ze we dat graag zouden willen. We doen wat we kunnen, maar dat is lang niet genoeg!
Daarom vragen we jullie weer om jullie hulp! Wat zij de afgelopen tijd heeft meegemaakt is met de pen niet te beschrijven. Zoveel leed, pijn en verdriet en het houdt maar niet op!! We hopen dat jullie haar niet in de steek zullen laten!
 
We willen Carla, Paula, Brigitte, Peter en Karin, Nel heel erg bedanken voor hun donaties voor de dieren op de Ezelbrug!!!
 
We hopen op een wonder dat er nog meer mensen zijn die willen helpen door een donatie over te maken!
Ook namens Marjo, alvast ontzettend bedankt! 

25 januari 2014
EEN WARE NACHTMERRIE WAAR GEEN EINDE AAN KOMT
Met pijn in onze harten moeten wij jullie informeren dat Old Jack het niet gered heeft. Hij is gisteren in de armen van Marjo ingeslapen. Het leed wat wordt aangedaan op de Ezelbrug is met geen pen te beschrijven.
In nog geen 2 maanden tijd zijn er paarden, een bok en een hond overleden. Niet door de natuur, maar door opzettelijke vergiftiging. Een monster van een mens vergiftigt onschuldige dieren. Er heerst enorme verdriet op de Ezelbrug, verslagenheid, onmacht, radeloosheid, verbijstering. Of dat nog niet genoeg is moet de Ezelbrug nog de enorme hoge dierenartskosten en de 'opruimingsdienst' betalen.
Hoe komen Marjo en haar dieren hier in godsnaam overheen, want deze situatie van enorme verliezen is ondraaglijk voor mens en dier. We hebben ontzettend veel bewondering voor Marjo hoe zij steeds weer de kracht kan vinden om door te gaan.
 
Het enige wat wij op afstand voor haar kunnen doen is om vele donaties over te maken. Zij krijgt helaas haar dieren hier niet mee terug, maar we kunnen op deze manier Marjo wel laten weten dat zij en haar dieren in onze gedachten zijn.
 
Maak aub zo snel mogelijk een bijdrage over naar de volgende rekening:  NL25INGB0001610449, BIC Code: INGBNL2A, t.n.v. R.M. Hoffman en/of P. Houtman
 
DEEL DIT BERICHT ZOVEEL MOGELIJK ZODAT WE VELE DONATIES MOGEN ONTVANGEN OM DE KOSTEN TE BETALEN, MAAR OOK OM VERDERE ONDERZOEKEN TE KUNNEN UITVOEREN. ER MOET GERECHTIGHEID KOMEN VOOR DE GESTORVEN DIEREN!!!!!
 
RIP Lieve Old Jack, een ware mentor, je gemis is groot.
 

22 januari 2014
We zijn totaal lamgeslagen door onderstaand hartverscheurende bericht van Marjo.
Er is weer een slachtoffer van vergiftiging gevallen op de Ezelbrug!!
Marjo leeft in een nachtmerrie! Zoveel dieren verliezen in zo´n korte tijd!
De pijn en verdriet is onbeschrijfelijk! We hopen dat er mensen zijn die een donatie willen doen voor de dierenartskosten, onderzoek en bewijs!!! Alvast namens ons allen, heel erg bedankt!!!
 
Lieve mensen, dringend hulp gevraagd voor de dieren van Ezelbrug! Vanochtend vond ik Old Jack in deze afschuwelijke toestand, hij is vrgiftigd. Jimmy,de hond van mijn buurvrouw is vannacht ook vergiftigd en overleden aan de gevolgen hiervan. Het verdriet en de verbijstering is groot hier. Old Jack vecht voor zijn leven! Er is onderzoek en bewijs nodig, waar geen geld meer voor is na het overlijden van Bart en Hera.  Help alsjeblieft, zodat we het monster wat dit op zijn geweten heeft achter de tralies kunnen krijgen!!
Wie Ezelbrug wil steunen in haar ongelijke strijd met degene die dit aanricht,kan dat doen door een bijdrage over te maken naar: M.Bruijnes, Rabo 312508786. Alle hulp, groot of klein is meer dan welkom!
 

 
 
 
 
5 januari 2014

We zijn in shock!!! We kregen net het bericht van Marjo dat Hera is ingeslapen. Weer een groot verlies en wat doet dit vreselijk veel pijn. We hebben haar gered en ze had nog vele gelukkige jaren moeten hebben op de Ezelbrug. Ze had het zo verdiend!! Het verdriet is groot!! Lieve Hera, rust zacht!! We zullen je nooit vergeten!!!

Lieve mensen,
Met grote verslagenheid,verdriet en ongeloof dat dit gebeuren kon, heb ik Hera vanmiddag in moeten laten slapen. Gisterenmorgen kon Hera opeens niet meer lopen. De dierenarts is met spoed gekomen en heeft Hera infusen, injecties en alles wat mogelijk is gegeven. De nacht was zwaar, verdrietig en angstig. Vanmorgen hingen Hera haar darmen er uit, ze was verlamd! Er was geen andere keuze meer dan haar liefdevol in te laten slapen. Mijn lieve Hera is er niet meer.
Bring her home
You can take
You can give
Let her be.
Rust zacht lieve Hera Phaedra en ik zullen je nooit vergeten Marjo 

                                                                   In loving memory Hera!

 
 
11 december 2013 
Dit is een zwarte dag!! We kregen het vreselijk trieste bericht, dat Bart vannacht is overleden. Hij heeft keihard gevochten, want hij wilde nog zo graag leven, maar zijn hart heeft het begeven. Dit doet vreselijk veel pijn en we zijn er kapot van! Gelukkig heeft hij nog een paar mooie, liefdevolle en warme weken gehad op de Ezelbrug! Wij willen iedereen die hem geholpen heeft, nogmaals hartelijk bedanken de steun, medeleven en betrokkenheid voor deze kanjer! Het was hartverwarmend! Wij wensen Marjo heel veel sterkte toe in deze moeilijk tijd. Haar hart is gebroken!!!
Lieve Bart, rust zacht en we zullen je nooit vergeten!!!
 
In loving memory Bart
Ver voorbij de regenboogbrug is een koninkrijk
Een koninkrijk voor een paard
Daar is geen wreedheid of pijn,maar alleen liefde
Rust zacht mijn lieve Bart 

 
8 december 2013
Op 5 december kregen we het trieste nieuws dat een bewoner op de Ezelbrug overleden is. Het is de bok Blauwbaard. Hij werd van de ene op de andere dag ziek, interne bloedingen. De DA kon niets meer voor hem doen. Hij is rustig in de armen van Marjo ingeslapen.
R.I.P. Lieve Blauwbaard, je had nog zoveel jaartjes te gaan. Nu ben je bij Princes.
 

 
 17 augustus 2013
Gisteren ontvingen we van Marjo het droevige bericht dat er oude een hond bij haar in de buurt half verlamd was en door de eigenaresse aan zijn lot was overgelaten. Zij naam was Rexie. De hond had veel pijn en doorligplekken. Marjo vroeg ons om een bijdrage zodat ze Rexie zonder verdere pijn op een waardige manier in kon laten slapen. De eigenaresse liet het allemaal gewoon gebeuren. Rexie raakte een beetje in paniek, maar Marjo is bij Rexie gaan zitten, heeft hem in zijn armen genomen en gerustgesteld en knuffels gegeven. Rexie is haar armen overleden. Zo vreselijk triest!! We hebben direct 60 euro overgemaakt aan Marjo om Rexie waardig in te laten slapen. Rexie was 12 jaar en heeft nooit liefde gekend in zijn leven. We zijn blij dat Marjo hem toch nog een liefde heeft kunnen geven. 
  
Rust zacht lieve Rexie!!